Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu 11.11.2016r.

11 listopada 2016r., Pływalnia ul.Czeladzka - Mistrzostwa Sosnowca w Pływaniu - Informacja, zapisy u trenerów.

linki:

http://www.plywamy.com.pl/zawody.html

http://www.plywamy.com.pl/pliki/XX_MIS_SOS.pdf

Lista zawodników KS”Górnik”Sosnowiec

Nr

Imię i nazwisko

konkurencja

Rok urodzenia

1

Krajewski Oliwier

Grz, dow

2009

2

Majcherczyk Anna

Grz, dow

2009

3

Błaszkiewicz Julia

dow grz

2008

4

Staszkiewicz Julia

Dow, grz, klas

2008

5

Plesińska Kalina

dow, grz

2007

6

Pośpiech Rozalia

Klas, dow

2008

7

Rutkowska Wiktoria

Grz, klas

2008

8

Kasprzyk Paweł

Dow , grz

2008

9

Broczkowski Bogusz

Dow ,grz, klas

2008

10

Tasak Szymon

Dow ,grz,klas

2007

11

Gałęza Szymon

Dow, grz

2007

12

Jasiński Piotr

Dow ,grz.klas

2007

13

Sadowski Szymon

Dow ,grz

2008

14

Ferszt Kornelia

Dow ,grz,klas

2008

15

Zając Emilia

Dow ,grz,klas

2007

16

Nowak Aleksander

Grz

2008

17

Tylkowski Oliwier

Dow, grz,klas

2007

18

Boroń Bartosz

Dow ,klas,grzb

2004

19

Kowalski Alan

Grz, klas

2007

20

Kozłowska Lena

Grz

2008

21

Kulawik Katarzyna

Grz

2007

22

Czekaj Bartosz

Dow, grzb

2008

23

Matwiejczuk Aleksandra

Dow ,klas,grzb

2006

24

Szmer Magdalena

Dow ,grz, klas

2006

25

Szmer Zofia

Dow ,grz, klas

2006

26

Bałtrukiewicz Blanka

Dow ,grz,klas

2006

27

Gawlik Jagoda

Dow,, klas,grz

2006

28

Wróbel Jakub

Dow,, klas,grz

2006

29

Czapla Wojciech

Dow,, klas,grz

2006

30

Lech Kacper

Dow, grzb

2006

31

Jamrozik Igor

Dow, grz

2006

32

Burtan Zbigniew

Dow,, klas,grz

2006

33

Stepaniuk Patrycja

Dow,, klas,grz

2005

34

Kopeć Nikola

Dow,, klas,grz

2005

35

Janik Kewin

Dow,, klas,grz

2005

36

Piątkowski Mateusz

Dow,, klas,grz

2005

37

Janosz Julia

Dow,, grz

2004

38

Stępień Julia

Dow,, klas,grz

2004

39

Wojciech Magda

Dow,, klas,grz

2004

40

Wawszczyk Dorota

grzb

2004

41

Gawron Łucja

dow

2006

42

Gawron Emilia

dow

2007

43

Janik Jakub

dow

2007

44

Polanowska Maja

Dow, grzb

2008

45

Kowalkowski Jan

Dow, klas

2007

46

Michalak Natalia

Dow ,grzb

2008

47

Łukaszewicz Julia

dow

2006

48

Rodek Emilia

klas

2007

49

Misztal Lena

dow

2007

50

Rumin Zuzanna

dow

2009

51

Pieczarka Maciej

dow

2004

52

Klimkosz Igor

Dow,, klas,grz

2009

53

Faleńczyk Filip

Dow, grz

2005

54

Musiał Natalia

Dow,, klas,grz

2005

55

Łydek Jakub

dow, grzb,

2006

56

Kamieniecka Liwia

Dow , grzb, klas

2005

57

Plesińska Milena

Dow, grzb, klas

2009

58

Szechlecki Jakub

Dow, grzb

2005

59

Wilk Szymon

Dow, klas

2005

60

Kołodziejczyk Julia

Dow, grzb, klas

2008